Zprávy a zajímavosti

Zpravodajství

V prvním květnovém víkendu (4.-5. května 2019) jsme se dočkali a zúčastnili se výborně zorganizovaného turnaje Landek Cup 2019 s mezinárodní účastí. Do turnaje byly přihlášeny hned 2 týmy naší přípravky.

Od trenéra: V průběhu a koncem měsíce října opustili náš tým hráči: Ondřej Král, Michael Slavík, Dominik Chovanec, Ivan Grupáč a Matyáš Čunta, kterému přejeme brzké uzdravení a rovněž do budoucna všem mnoho úspěchů nejen na "sportovním poli"

Důležitá zpráva z trenérských stránek níže (z vlastní zkušenosti vím , že chyba může být i na straně klubu při zaevidování platby, proto si raději předem zkontrolujte zda jsou úhrady provedeny včas a žádné nechybí, aby se vše vyjasnilo)

Po úterní (11.9.2018) tréninkové jednotce proběhla první schůzka trenérů a rodičů hráčů starší přípravky. Po podepsání potřebných formalit pro klub (souhlas GDPR, zdravotní stav, a případné aktualizace kontaktů) byli rodiče informováni o organizaci sezóny.